logo
04/10
03/10
2 ...

Зеленський провів сьогодні засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

22-09-2022 20:20208

Зеленський провів сьогодні засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський у четвер провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це інформує Офіс президента.  

У засіданні взяли участь: міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, очільники силових відомств і правоохоронних органів, керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов та інші.

У режимі відеозв’язку до засідання долучилися: командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський, командувач військ Оперативного командування «Захід» Сергій Літвінов, командувач військ Оперативного командування «Південь» Андрій Ковальчук.

Керівники сил оборони та командувачі оперативних напрямків доповіли про оперативну ситуацію на ділянках фронту. Було розглянуто ймовірний характер дій противника у найближчий період.

Члени Ставки Верховного Головнокомандувача також проаналізували стан забезпечення сил оборони озброєнням та боєприпасами.

Учасники засідання окремо обговорили оголошення росією мобілізації та підготовкою псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України.

Зазначимо, що останнього разу Зеленський збирав Ставку Верховного Головнокомандувача у понеділок, 19 вересня.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news