logo
04/10
03/10
30/09
29/09
28/09
2 ...

Львів’ян кличуть на перегляд симфонічного відеошоу в органний зал

23-09-2022 14:02163

Львів’ян кличуть на перегляд симфонічного відеошоу в органний зал

28 вересня музиканти запрошують зануритись у віртуальну реальність, не використовуючи при цьому купу дорогих девайсів, адже на сцені Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії, а в залі зі світлом «чаклує» віджей Євген Червоний.

Про це повідомляє пресслужба Львівського органного залу. 

На концерті «Пер Ґюнт. Симфонічне відеошоу» оркестранти гратимуть відому на весь світ музику Едварда Гріга до драми Генріка Ібсена “Пер Ґюнт”. Створена для театральної постановки, зовсім скоро вона набула значення самостійного музичного твору. Гріг дуже любив твір норвезького письменника, і розумів усю його глибину. Тому у своїй музиці показує багатство поетичних граней глибокого, насиченого соціальними і філософськими узагальненнями твору Ібсена.

«Пер Гюнт» Гріга отримав широке визнання у вигляді двох оркестрових сюїт.  Цього вечора їх виконуватимуть учасники Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, який знайшов свій прихисток у Львові після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Керуватиме оркестром дириґент, композитор, директор Львівського органного залу – Іван Остапович.

Під час гри музикантів на сцені, у залі будуть проектуватися різноманітні відеоефекти з використанням кольорів та світла. За пультом – віджей Євген Червоний, учасник команди Органного залу.

Поєднання звуків та зображень допоможе глядачам якомога краще зануритись у фантастичну атмосферу норвезьких лісів, познайомитись з тролями й їхнім королем та пройти життєвий шлях разом із героєм пʼєси – Пером Ґюнтом.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Більше інформації завжди доступно на сайті Органного залу, комунікаційних майданчиках Instagram, Facebook та за посиланням

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news