logo
03/02
02/02
01/02
31/01
30/01
29/01
2 ...

«Піккардійська Терція» до 30-ліття на сцені записала дуетну пісню з SASHKA (ВІДЕО)

23-09-2022 15:30455

«Піккардійська Терція» до 30-ліття на сцені записала дуетну пісню з SASHKA (ВІДЕО)

Українська вокальна формація «Піккардійська Терція» та композитор і виконавець Алекс Макаров (псевдо SASHKA) представляють дуетну пісню Baby та кліп на неї.

Про це повідомила промоменеджерка «Піккардійської Терції» Галина Гузьо.

 Творчий тандем присвятив свій твір Україні, її красі та водночас героїзму. Пісня розповідає про любов до країни, зізнаючись їй у почуттях, немов до коханої дівчини.

Автором музики й тексту Baby виступив SASHKA. Як розповідає виконавець, він почав працювати над піснею ще у 2017 році, але поштовхом для завершення треку стала повномасштабна війна та окупація його рідного Херсона. Під впливом почуттів і емоцій, викликаних цими подіями, у бомбосховищі під звуки вибухів, зіграна на старому Гібсоні, пісня була завершена.

І якщо музика дуже легко лягла в рядки, то із записом треку виникли певні складнощі. Музиканти, що взяли участь у записі, після 24-го лютого були розкидані по всьому світу. Гітарна партія була записана Толіком Манді в бомбосховищі в Черкаській області, труби – в Німеччині Алексом Павлюковим (Estrada), що колись працював зі Світланою Лободою, партію акустичної гітари записав Михайло Баньковський, який волонтерив у Києві, а ударні – Олександр Муренко, барабанщик Тіни Кароль, що спеціально для запису приїхав у Київ із села в Житомирської області.

Тоді ж у SASHKі з’явилась думка звернутись до вокальної формації «Піккардійська Терція», пісня “Пустельник” якої вже багато років була для Алекса однією з улюблених. Baby одразу сподобалася всім учасникам секстету, тож було вирішено створювати музичну посвяту своїй країні разом – записувати пісню та знімати кліп Baby.

«Я не дуже й то розраховував, що хлопці залишать мої гітари, труби та барабани, адже вони все життя співають а капела, у цьому їхній стиль і фішка. Однак, «Терція» залишила моє аранжування повністю, додавши декілька своїх музичних трюків», – розповів SASHKA.

Leopolis.news