logo
05/10
04/10
2 ...

Зеленський на саміті Forbes 400: Інвестувати в Україну зараз – це робити внесок у зміцнення безпеки у світі

23-09-2022 15:52166

Зеленський на саміті Forbes 400: Інвестувати в Україну зараз – це робити внесок у зміцнення безпеки у світі
Фото: president.gov.ua

Зараз слушний час для бізнесу, щоб інвестувати в Україну, адже вкладені кошти не просто підтримають українську економіку, а й стануть внеском у майбутній мир у нашій державі та зміцнення безпеки у світі. 

На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування з менеджером з питань контенту журналу Forbes Рендалом Лейном у межах саміту філантропії Forbes 400, повідомляє Офіс президента.

Відповідаючи на запитання, чим бізнес може допомогти Україні під час повномасштабного вторгнення рф, Глава держави зазначив, що, крім перемоги над російським загарбником, серед пріоритетів української влади – відновлення економіки та відбудова країни. Тож потрібно вже зараз реалізовувати важливі проекти.

«Є деякі речі, які потрібні просто зараз, бо наше життя має тривати і має працювати економіка», – наголосив Володимир Зеленський.

Серед важливих проектів Президент назвав Fast Recovery Plan, метою якого є створення умов для повернення додому українців, котрі, рятуючись від війни, були змушені шукати тимчасового прихистку за кордоном. Зокрема, йдеться про відбудову зруйнованого житла, закладів освіти, медицини та інших об’єктів критичної інфраструктури. Також важливо відновлювати роботу підприємств, створювати нові робочі місця.

«На це потрібні гроші й технології. Ось де може допомогти бізнес. І ці інвестиції потрібні зараз», – зазначив Глава держави й додав, що допомога особливо актуальна у нещодавно деокупованих населених пунктах, де немає майже нічого.

«Важливо дати людям можливості. Люди працюватимуть, діти підуть до школи, запрацює економіка, і війна не буде такою дорогою для нас», – сказав він.

За словами Володимира Зеленського, для того щоб Україна була привабливою для інвестицій, влада налаштована й далі створювати сприятливі умови для ведення бізнесу, зокрема продовжувати роботу з усунення бюрократії в державних інституціях, посилювати боротьбу з корупцією тощо. Також розвиватимуться  напрямки, які ще до повномасштабної війни довели свою ефективність. Так, цифровізація державних послуг не лише сприяла зменшенню впливу чиновників на бізнес, зниженню рівня корупції, а й допомогла Україні вистояти під час кібератак ворога, констатував Президент.

«Сьогодні наша держава готова до прямого діалогу з бізнесом, до цифрових послуг і до створення теплого інвестиційного клімату», – запевнив він.

Крім того, Володимир Зеленський висловив переконання, що представники великого бізнесу так само, як і політики, можуть впливати на держави, які, зокрема, виготовляють системи ППО, та сприяти передачі їх Україні. Це дасть змогу захистити українське небо й повернути громадянам безпечніший життєвий простір, зазначив Президент.

Глава держави наголосив: для перемоги України важливо, щоб єдність, яку продемонстрували українці, продовжилася в єдності подальшої підтримки з боку світу.

«У нас складне завдання: ми повинні тримати нашу державу об’єднаною всередині і ми повинні об’єднувати світ навколо України. Вважаю, це справедливо, бо ми захищаємо цінності не тільки своєї країни, а й усього світу. Програємо ми війну Росії – програє Європа. Ми це точно усвідомлюємо. І програє не тільки Європа – такі вибухи та прояви агресії можуть бути у світі. Тому треба карати за агресію», – переконаний Володимир Зеленський.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news