logo
05/10
2 ...

На вул. Єрошенка підприємець захопив ділянку, частину якої мерія планувала продати на аукціоні

23-09-2022 20:13352

На вул. Єрошенка підприємець захопив ділянку, частину якої мерія планувала продати на аукціоні
Фото: пресслужба Львівської міської ради

Факт самовільного захоплення землі зафіксувало управління держконтролю за використанням та охороною земель Львівської міської ради.

Йдеться про вулицю Єрошенка, де на ділянці площею 0,13 га невідомі зрізали дерева, встановили блоки та обгородили парканом територію. Частину захопленої ділянки місто планувало виставити на земельний аукціон, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Нещодавно управління держконтролю за використанням та охороною земель департаменту містобудування вже фіксувало самовільні земельні роботи на Кортумовій горі. Тепер неподалік, на вулиці Єрошенка (ділянка прилягає до вулиці Чубинського), маємо ще один випадок.

Звернення мешканців, виїзд спеціальної комісії і складений акт, в якому фіксуємо таке: на ділянці площею 0,13 га порушено верхній шар ґрунту, знищено щонайменше 10 дерев, ще кілька дуже пошкоджено, завезено бетонні блоки, саму ділянку обгородили і навіть облаштували два заїзди-виїзди.

Жодних документальних підтверджень, що були хоч якісь рішення щодо розробки документації із землеустрою. А отже, це самозахоплення ділянки, частина якої за ухвалою Львівської міськради затверджена як така, що має виноситись на земельний аукціон», – повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Він також додав, що у реєстрі речових прав на вулиці Єрошенка, 25а зареєстрований житловий будинок, якого насправді в природі не існує, і райдаміністрація не присвоювала адреси такому об’єкту.

Усі матеріали цієї справи, за словами Любомира Зубача, Львівська міська рада передасть правоохоронцям, а рішення про реєстрацію будинку оскаржуватимуть у суді.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news