logo
05/10
2 ...

У Львові відкрили виставку сучасного політичного плакату «Ідентифікація коду»

23-09-2022 20:41214

У Львові відкрили виставку сучасного політичного плакату «Ідентифікація коду»
Фото: пресслужба ЛОВА

Сьогодні, 23 вересня, у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» відкрили виставку сучасного політичного плакату під назвою «Ідентифікація коду».

Про це інформує пресслужба ЛОВА.

Серед відвідувачів – заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко та заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій Тетяна Плугатор, а також керівники відділів департаменту.

«Дякуючи нашим захисникам і захисницям, в такий важкий для країни час ми маємо можливість гуртуватись та боротись на культурному фронті. Ця виставка вкотре нагадує нам, що війна – найгірше, що може бути.

Ми повинні і надалі розповідати про те, ким насправді є росіяни. Зокрема, за допомогою таких витворів мистецтва. Не можу сказати, що це гарна і світла виставка, ця виставка – реальність. Діти, які сьогодні прийшли на арт-терапію, мають розуміти, хто є нашим ворогом», – наголосив Іван Собко.

Учасниками виставки є 5 авторів з Києва, Сум, Житомира та Донецька. На ній представили 80 їхніх робіт.

Після відкриття виставки для дітей провели арт-воркшоп з виготовлення окопних свічок, які планують відправити воїнам для забезпечення підігріву води, їжі, тривалого освітлення.

Зазначимо, що Всеукраїнська виставка «Ідентифікація коду» фінансується у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2022 рік.

Leopolis.news