logo
08/12
2 ...

рф намагається переконати Європу у законності псевдореферендумів – Скібіцький (ВІДЕО)

30-09-2022 16:45195

рф намагається переконати Європу у законності псевдореферендумів – Скібіцький (ВІДЕО)

Представник ГУР МО України Вадим Скібіцький розповів військовому телебаченню України, як терористична росія проводила так звані референдуми на тимчасово окупованих територіях України.

Про це повідомляє ГУР.

За словами Скібіцького, підготовка та проведення заходів псевдоволевиявлення координувалися адміністрацією президента рф. На тимчасово окупованих територіях України постійно перебували російські високопосадовці, а представники федеральних утворень рф надавали допомогу так званим виборчим комісіям.

Представник ГУР МО України зазначив, що росія провела потужну інформаційну кампанію, основною метою якої було переконання Європейської громадськості у дотриманні окупантами норм міжнародного права.

«За даними ГУР МО України російські пропагандисти в різних місцях створювали постановочні сюжети. Завозили людей із ростовської області та Криму для того, щоб створити так звану масовку. Показати наскільки люди радіють, наскільки вони дружно йдуть голосувати. Цю картинку будуть показувати російському глядачу і будуть намагатися переконати Європу, що це відбулося відповідно до міжнародного права. Але ми розуміємо, що це фейк. Це чергова потужна інформаційна кампанія, які проводить рф, покриваючи свої злочини», – підсумував представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

Як повідомляли, 30 вересня Путін планує оголосити про анексію окупованих територій України.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news