logo
02/12
01/12
29/11
28/11
27/11
26/11
25/11
24/11
2 ...

«Брудною політику роблять брудні політики» – глава УГКЦ

03-10-2022 17:12904

«Брудною політику роблять брудні політики» – глава УГКЦ
Фото: ugcc.ua

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав зустрівся з молоддю у межах відзначення 25-річчя відновлення діяльності ТУСК «Обнова» у Тернополі.

 

Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

«Брудною політику роблять брудні політики. Всяку добру справу можна опоганити, коли ти починаєш її робити нечистими руками. Так чомусь стається, що добрі і чесні люди не хочуть іти в політику, тому що наш народ буде їх відразу підозрювати у якомусь бруді. І це трохи зле, бо тоді ми пускаємо до влади часто тих, хто є негідним тої влади, того довір’я», – сказав Блаженніший Святослав.

Відповідаючи на запитання молоді щодо моральності у політичній діяльності Глава УГКЦ сказав: «Наша Церква при різних нагодах, навіть в окремих документах заохочує добрих, чесних, мудрих людей не боятися іти в політику. Але будьте певні, що піти в політику, — це означає ступити на поле дуже потужної невидимої, духовної боротьби, де вас буде очікувати дуже багато різних спокус. Ваша Церква вас готова супроводжувати в цьому».

«Часом мені є прикро, — розповів Предстоятель, — що ті політики, які ідуть у владу і себе називають греко-католиками, коли тільки переступають поріг Верховної Ради, поводять себе так, якби там були бої без правил».

За словами Блаженнішого Святослава, «остання подія, яка просто була взірцем віровідступництва тих, які прийшли у політику, називаючи себе греко-католиками, — це було голосування за Стамбульську конвенцію, яка є самообманом, яка пускає всередину юридичного поля України дуже небезпечний вірус, який буде її зсередини знищувати».

Глава УГКЦ розповів, як перестерігав українських парламентарів не голосувати за Стамбульську конвенцію.

«Каже Христос: «кби Я до них не прийшов і не говорив, гріха не мали б, а так їхній гріх зостається» В той день, коли наші парламентарі мали голосувати про цю річ, яка ставить тебе на межу вибору, чи ти віриш у Бога, чи ні, перед голосуванням з трибуни Верховної Ради було зачитано два листи до народних депутатів: один від митрополита Епіфанія, другий — від мене, у яких ми просимо їх: „Не робіть цього! Щонайменше без всенародного обговорення. Чи під час військового стану немає інших тем? Відкладіть це!»Ні… (Не послухали — ред.) І тоді в мене буда така охота, щоб у кожній нашій парафії ми повісили плакати з фотографіями: «они голосували за Стамбульську конвенцію» щоб ви на Тернопільщині знали того, хто голосував, бо це є дуже серйозна справа. Тому нам так потрібно політиків, які тримаються твердих моральних засад,.. які будуть християнами навіть у політиці», – розповів Блаженніший Святослав.

Leopolis.news