logo
02/12
01/12
30/11
29/11
28/11
2 ...

На фронті загинув журналіст зі Львова, прессекретар 80-ї бригади Юрій Лелявський

03-10-2022 16:50468

На фронті загинув журналіст зі Львова, прессекретар 80-ї бригади Юрій Лелявський
Фото: Юрій Лелявський

28 вересня під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу загинув в бою з російськими окупантами начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України капітан Юрій Миколайович Лелявський.

Про це йдеться у повідомленні Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Юрій Лелявський – професійний журналіст. У цивільному житті він багато років працював у різних виданнях та загальнонаціональних телеканалах.

У 2014-15 роках Юрій висвітлював тривожні події на сході України, за що був незаконно захоплений в полон проросійськими бойовиками самопроголошеної республіки.

Розуміючи важливість інформаційної війни, Юрій Миколайович будучи офіцером запасу, призвався до лав Збройних Сил України. Він обіймав посади начальника прес-служби та служби зв’язків з громадськістю 10 Гірсько-Штурмова Бригада та 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

Широкомасштабну збройну агресію військ російської федерації проти України, капітан Лелявський зустрів на півдні країни, де вела бойові дії його війська частина. Він завжди працював на передньому краї, висвітлюючи хід ведення бойових дій, одним з перших заходив до звільнених від противника українських населених пунктів.

Як зазначають у ДШВ ЗСУ, неодноразово Юрій Лелявський здійснював зйомку бойової роботи десантно-штурмових, артилерійських, інженерно-саперних підрозділів, по декілька діб виконував завдання пліч-о-пліч з десантниками.

Leopolis.news