logo
03/12
02/12
01/12
30/11
29/11
28/11
26/11
25/11
2 ...

Ivan NAVI зіграє концерт у Львові в рамках туру «Пишу тобі листа» і для допомоги ЗСУ

04-10-2022 17:17452

Ivan NAVI зіграє концерт у Львові в рамках туру «Пишу тобі листа» і для допомоги ЗСУ

21 жовтня о 19:00 у !FestRepublic у Львові в рамках свого українського туру виступить Ivan NAVI. 

Концерт відбудеться в день релізу нового альбому артиста, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Загалом Ivan NAVI виступить в 9 містах України (Ужгороді, Тернополі, Луцьку, Вінниці та інших), а частину коштів, зібраних завдяки концертам, передасть для закупівлі автомобілів на передову.

Реліз нового альбому «Пишу тобі листа» був запланований на початок березня. Згодом у травні артист видав однойменну пісню, яка протягом літа стала улюбленою для тисяч українців. 21 жовтня відбудеться повноцінний реліз. 

«Пишу тобі листа» - це пісня про підтримку, як впринципі і весь альбом. В ній є слова «Моя маленька, ти здаватися не смій. Зумій не побоятись, коли треба змін»… Я стільки прочитав історій від людей, які в коментарях писали, що вона виявилась дуже потрібною і помічною їм. Ці історії неможливо читати без сліз…  Для мене важливо, що пісня може допомагати пройти дуже складні періоди. І в цьому найбільша її цінність. Таким є і решта альбому. Кожна пісня як пластир: «Там, де» - про стосунки з коханою людиною, з якою вас роз’єднала відстань, «Зоря» - про те, що в нас є зараз, а зранку ти не знаєш, де будеш, «Наодинці» - про самотність, в якій ти відвертий, чесний як на духу», - зазначив артист. 

«І цей альбом був написаний ще задовго до повномасштабного вторгнення, минулої осені. А деяким пісням вже роки. Мені дуже хотілось поділитись ним саме на концертах, в інтимному просторі з людьми, яким зараз дуже треба почути ці слова, цю музику. Крім того, ми разом допоможемо і нашим ЗСУ. Зараз важливо, щоб кожен на своєму фронті сприяв наближенню перемоги України та підтримці  українців в цій нелегкій боротьбі», - додав Ivan NAVI.

В альбом також увійдуть ліричні версії давно відомих пісень артиста «Тимчасовий релакс», «Холодна ніч» та акустична версія «Коли нема тебе».

Ivan NAVI - український поп-артист, багаторазовий номінант українських музичних премій. Практично всі його пісні ставали радіохітами, а в 2019 та 2020 роках саме його музика найчастіше звучала на радіостанціях серед українських та закордонних виконавців.

Квитки з посиланням lviv.karabas.com/ua/ivan-navi-10/order