Письменник з Дрогобича уп’яте став лауреатом міжнародного конкурсу ім. Мирона Утриска

https://leopolis.news/post/72685/pysmennyk-z-drogobycha-upyate-stav-laureatom-mijnarodnogo-konkursu-im-myrona-utryska

05/10/2022

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Дипломом лауреата другої премії за збірку поезії «Каравела любові», яка побачила світ у видавництві «Посвіт», відзначений дрогобичанин Роман Пастух – член Національної спілки письменників України, член Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини».

Цікаво, що Роман Пастух уп’яте за твої книжки поіменований лауреатом Міжнародного літературно-краєзнавчого конкурсу імені Мирона Утриска. А  також стало відомо, що письменнику з Дрогобича вдруге присуджено премію імені Леся Мартовича.

      Ззагалом за книжки, яких у творчому доробку Романа Пастуха вісімдесят чотири, відзначений чотирнадцятьма преміями різних конкурсів. Серед них, зокрема, цьогорічні три – імені Юрія Дрогобича, згадані імені Мирона Утриска та Леся Мартовича.

А до того літературна праця Романа Пастуха оцінена преміями імені о. Михайла Зубрицького, ім.. Івана Франка, імені Ірини Вільди та інших.

Невдовзі, зізнався Роман Пастух, він порадує читачів та шанувальників своєї літературної творчості, новою книжкою. І це буде вісімдесят п’ята. Вона вийде у дрогобицькому видавництві «Посвіт».

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news