logo
29/03
2 ...

Майстри стендової стрільби Львівщини вибороли 7 медалей у фіналі чемпіонату України

14-11-2022 18:121664

Загалом у змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів, які представляли 6 областей України та місто Київ.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Спортсмени Львівської області тріумфально завершили сезон – у фіналі чемпіонату України вибороли 7 медалей.

На траншейному стенді одразу троє львів’янок піднялись на п’єдестал пошани. Чемпіонкою стала Олена Охотська. Срібло виборола Вікторія Михайлюкова. Бронзову нагороду здобула Надія Булгакова.

Серед чоловіків чемпіоном став львів’янин Олександр Білько. Срібло також у представника Львівщини Олеся-Олександра Шлюза.

На круглому стенді бронзову нагороду виборола Олександра Бартишева. Серед чоловіків Андрій Кобзарук завершив фінальні змагання за крок до медалі, зайнявши 4 місце. А чемпіонкою серед юніорок стала Божена Іванишин.

Фінал чемпіонату України відбувся на базі Львівського стрілецького стенду обласної школи вищої спортивної майстерності.

Нагадаємо, стендова стрільба є одним з пріоритетних видів спорту для Львівщини. В Україні цей вид спорту має осередки у 9 областях України та Києві. Впродовж останніх років управління молоді та спорту Львівської ОВА популяризує цей вид спорту серед військових та ветеранів. У 2017 році було започатковано спеціалізовані змагання «Кубок захисника України». Цьогоріч змагання зібрали майже 60 учасників.