logo
28/11
27/11
25/11
24/11
23/11
2 ...

ЗСУ матимуть перевагу взимку – очільник Пентагону

21-11-2022 20:39182

ЗСУ матимуть перевагу взимку – очільник Пентагону
Фото: pravda.com.ua

США та міжнародна спільнота «зробили багато, щоб допомогти підготувати українців до боротьби взимку і допомогти їм продовжувати тиснути на супротивників у зимові місяці».

Про це заявив очільник Пентагону Ллойд Остін, відповідаючи на питання під час спільної пресконференції з міністром оборони Інзонезії Прабово Субіанто в Джакарті 21 листопада, повідомляє «Главком».

Остін висловив переконання, що взимку ЗСУ «будуть у значно кращому стані, ніж їхні супротивники, завдяки речам, які ми надаємо».

З наближенням зими Україна досягнула успіхів на полі бою, наголосив посадовець. Він також відзначив успіхи ЗСУ в обороні Києва, звільненні Харківської області та Херсона і запевнив, що США підтримуватимуть Україну стільки, скільки буде потрібно.

«Ми зосереджуємося на тому, щоб надати їм повну підтримку, вони зосереджуються на тому, щоб повернути кожен дюйм своєї суверенної території, – додав він. – Важко передбачити, які будуть зміни й у які строки, але ми підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно».

Цього тижня Остін перебуває з візитами в Індонезії та Камбоджі. В Камбоджі очільник Пентагону візьме участь в засіданні міністрів оборони ASEAN. 

Нагадаємо, США надали Україні понад $20 млрд допомоги відзначив Остін.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news