logo
02/12
29/11
28/11
26/11
22/11
20/11
14/11
12/11
11/11
2 ...

Ігор Мірошниченко: «Українці зробили з Андрія Шевченка месію» (ВІДЕО)

22-11-2022 17:35401

 Ігор Мірошниченко: «Українці зробили з Андрія Шевченка месію» (ВІДЕО)
Фото: inlviv.in.ua

«Мені прикро, що українці зробили з Андрія Шевченка месію тільки за те, що він виступив проти присутності у складі НОКу Нестора Шуфрича та Григорія Суркіса», — заявив у інтерв’ю «Каналу свіжої історії» екснародний депутат та спортивний журналіст Ігор Мірошниченко.

«Я пам’ятаю Шевченка, який агітував за СДПУ (о), за Віктора Януковича, врешті балотувався у ВРУ від блоку Наталії Королевської та чимало інших не дуже приємних історій», – зазначив Ігор Мірошниченко. 

Крім того, демарш Шевченка стосовно Григорія Суркіса має і некрасивий моральний аспект, адже так чи інакше саме Григорій Суркіс сприяв становленню Шевченка як видатного футболіста: «Не можна відхрестившись від тих, хто дав тобі путівку у життя стати білим та пухнастим», – зазначив Ігор Мірошниченко. 

«Однак найбільше мене у цій історії дратує те, що ще тиждень тому Андрій Шевченко був бізнес-партнером російського олігарха Романа Абрамовича, наближеного до Путіна», — зазначив Ігор Мірошниченко. Зокрема Андрій Шевченко допомагав Роману Абрамовичу продати за «грубі гроші» лондонський клуб «Челсі». Саме завдяки лобіюванню Шевченка Абрамовичу вдалось уникнути західних санкцій. Натомість зараз Офіс президента України використовує впливи Андрія Шевченка у своїх цілях. «Все це було б добре, якби не одна обставина — доларовий мільйонер Андрій Шевченко з власної кишені не пожертвував жодного долара на підтримку України», – додав Ігор Мірошниченко. 

Хоча інші українські футболісти, як Роман Зозуля, хоч і не є такими заможними, і жертвують власні гроші, і навіть відклали власну спортивну кар’єру. 

Загалом конфлікт навколо призначення до складу НОКу Нестора Шуфрича та Григорія Суркіса має багато аспектів.Тут і суміщення новообраним головою НОКу Вадимом Гутцайтом посади голови НОКу та міністра спорту: «це в офіційних документах ніде не прописано, однак по факту у нього явний конфлікт інтересів. Тому йому треба буде або вибрати одну з посад, або гарантовано стати героєм корупційних скандалів», – прогнозує Ігор Мірошниченко.

Щодо головних фігурантів скандалу – Шуфрича та Суркіса, то першого він вважає персонажем, якому не можна давати жодного шансу залишитись бодай в якійсь публічній діяльності. Стосовно Суркіса ситуація, на думку Ігоря Мірошниченка, складніша: «Суркіс  був успішним футбольним функціонером, який створив всі можливі на той час умови для розвитку в Україні футболу. Зокрема завдяки його зусиллям ми отримали Євро-2012», — зазначив Ігор Мірошниченко. Натомість як політик він виявився повним лузером постійно ставлячи на антиукраїнські партії. Втім новообраний склад НОКу такий, що окрім Шуфрича та Суркіса там є ще чимало одіозних осіб. Просто вони не настільки відомі», - вважає Ігор Мірошниченко.

Олександр Сирцов, для Leopolis.news