logo
28/11
2 ...

Іван Собко: Усі заклади охорони здоров'я Львівщини повинні працювати навіть у випадку блекауту

22-11-2022 21:10265

Іван Собко: Усі заклади охорони здоров'я Львівщини повинні працювати навіть у випадку блекауту
Фото: пресслужба ЛОВА

У департаменті охорони здоров'я Львівської ОВА відбулася нарада з керівниками закладів охорони здоров’я, у ході якої обговорили питання роботи медичних закладів на випадок тривалої відсутності електроенергії.

Про це інформує пресслужба Львівської ОВА.

«У час війни у нас не повинно бути місця для пустих балачок – нам необхідно максимально мобілізувати наявні зусилля та ресурси для відсічі енергетичному тероризму ворога. Усі заклади охорони здоров'я області повинні працювати навіть у випадку блекауту. Ми, як орган обласної влади, надіслали чіткий месидж представникам автозаправних мереж, що медичні заклади повинні першочергово отримувати паливно-мастильні продукти для роботи генераторів. Саме зараз той момент коли потрібно прораховувати усі наші подальші кроки наперед випереджаючи розвиток будь-яких сценаріїв в енергетичній системі країни», – зазначив профільний заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОВА Орест Чемерис, ймовірність роботи закладів охорони здоров'я в режимі тотальної відсутності електроенергії є досить високою.

«Останні атаки ворога на наші енергооб'єкти показали, що ворог намагається зламати енергетичну систему країни. Саме тому у колективах закладів охорони здоров'я повинен бути прописаним чіткий розподіл функцій та послідовності дій на випадок відсутності електроенергії як у конкретних населених пунктах, так і в області загалом. Усі медичні заклади повинні зробити необхідні запаси палива, харчів та води для того, щоб працювати у час блекаутів автономно», – сказав Орест Чемерис.

Він додав, що абсолютна більшість закладів охорони здоров'я опалюються централізовано і доручив прорахувати порядок дій на випадок відсутності теплопостачання. Забезпечення зв'язку між медичними закладами здійснюватиметься за допомогою наданих станцій Старлінк.

«Ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій, тому закликаю керівників закладів охорони здоров'я максимально відповідально поставитися до цього, адже саме від ваших дій залежатиме функціонування медичної системи загалом, а отже і життя та здоров'я пацієнтів», – резюмував Орест Чемерис.

Leopolis.news