logo
30/11
2 ...

На Дрогобиччині переселенці отримали комплекти теплого одягу та обігрівачі від міжнародних організацій

25-11-2022 10:04361

На Дрогобиччині переселенці отримали комплекти теплого одягу та обігрівачі від міжнародних організацій
Фото: ЛОДА

До допомоги долучились такі міжнародні організації як UNICEF та International Medical Corps UK (Міжнародний медичний корпус).

Десятки подарункових наборів нового теплого одягу для дітей, тисячі ковдр та обігрівачів — все це передала Дрогобицька РВА спільно із міжнародними партнерами для потреб переселенців, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

До допомоги долучились такі міжнародні організації як UNICEF та International Medical Corps UK. Усю допомогу розподіли для прихистків Дрогобицького району, де мешкають люди.

Очільник Дрогобицького району Степан Кулиняк відвідав два колективні притулки у Стебнику та зустрівся із внутрішньо переміщеними українцями, які внаслідок російської агресії були змушені покинути свої домівки.

«Дуже радію, що наші зустрічі з міжнародними представниками є продуктивними. Адже окрім надання цієї допомоги, низка міжнародних організацій самостійно ремонтують приміщення, де мають мешкати ВПО, закуповують будівельні матеріали, надають меблі та техніку», – сказав Степан Кулиняк.

Нагадаємо, що загалом у колективних прихистках Дрогобицького району мешкає 1534 переселенців.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news