logo
05/02
04/02
2 ...

Львівська обласна психіатрична лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійників

25-11-2022 20:20338

Львівська обласна психіатрична лікарня отримала гуманітарну допомогу від благодійників
Фото: ЛОДА

Функціональні ліжка з регулюванням, матраци, тумбочки, інвалідні візки – це все допомога з Німеччини. Гуманітарну допомогу доставили у лікарню волонтери ГО «Стронг Лайф».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Все це піде на умеблювання нашого нового реабілітаційного відділення та облаштування додаткових місць для надання допомоги людям, які постраждали в результаті російської агресії. Дякуємо всім, хто разом з нами та допомагає», - зазначив Богдан Чечотка, генеральний директор Львівської обласної психіатричної клінічної лікарні.

Станом на зараз в закладі перебувають понад 900 пацієнтів, з них близько 200 – це внутрішньо переміщені особи. На базі Львівської психіатричної лікарні запрацює оновлене клінічне лікувально-діагностичне відділення №3. Наразі тут вже відремонтували одне приміщення, де розгорнули додаткові 30 ліжок для вимушено переміщених пацієнтів. Вже до кінця цього року завершать ремонт іншого приміщення, розрахованого ще на 50 місць. Загальна сума виділених коштів з обласного бюджету становить  7 млн гривень.

«Зараз є велика потреба в облаштуванні додаткових місць у наших лікарнях, оскільки на Львівщині перебуває багато переселенців, постійно евакуйовується чимало хворих з прифронтових зон. Загалом привезений вантаж допоможе забезпечити близько 100 ліжкомісць. До цього ми привозили багато гуманітарної допомоги іншим комунальним лікарням, у тому числі, дитячим. Це була постільна білизна, памперси, дитяче харчування, медикаменти, одяг. Ми опікуємося також дитячими будинками, військовими, внутрішньо переміщеними особами», - повідомив голова ГО «Стронг Лайф» Любомир Дичко.

Таку ж допомогу отримають Центр легеневого здоров’я та Жидачівська міська лікарня.

 Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news