logo
28/02
26/02
25/02
24/02
23/02
21/02
20/02
2 ...

Путін про втрати російської армії: у рф і від алкоголю та ДТП гинуть по 30 тисяч людей

25-11-2022 22:00673

Путін про втрати російської армії: у рф і від алкоголю та ДТП гинуть по 30 тисяч людей
Фото: росЗМІ

Президент росії Володимир Путін прикинувся, що не має стосунку до смертей російських солдатів у розв'язаній ним війні, і порівняв втрати на фронті зі смертями в аваріях на дорогах і від алкоголю.

Про це повідомляє «Українська правда» із посиланням на відеозапис спілкування Путіна з «матерями військових».

Говорячи про загибель російських солдатів, Путін сказав, що це, звичайно, величезна трагедія, але додав: «У нас у ДТП гинуть приблизно 30 тисяч людей, від алкоголю – приблизно стільки ж... Так життя складається. Життя – складне й багатогранне, складніше, ніж десь у папірцях написано». 

«Ми ж усі під Господом, під Аллахом, під Христом, я не знаю – усі, хто вірить у вищі сили, це неважливо, якої людина релігії дотримується, – ми всі смертні, ми всі під Господом. І ми коли-небудь із цього світу всі підемо. Це неминуче. Питання в тому, як ми жили», – додав він.

Як зазначає видання, 25 листопада президент РФ Володимир Путін провів зустріч нібито з матерями військових, які беруть участь в агресії проти України, однак ЗМІ встановили, що жінок для цієї зустрічі ретельно підбирали серед чиновниць і представниць провладних структур. 

За даними Генштабу ЗСУ, з 24 лютого до 25 листопада в Україні уже знищили 86 150 російських солдатів.

Leopolis.news