logo
03/02
2 ...

На Львівщині аварійні відключення: електрику вмикатимуть лише на 4 год. після 8 год. без неї

28-11-2022 12:48988

На Львівщині аварійні відключення: електрику вмикатимуть лише на 4 год. після 8 год. без неї
Фото: ілюстративне

На цей час в Україні не вдалося стабілізувати ситуацію з дефіцитом потужності, тому на Львівщині продовжуються аварійні відключення відповідно до обсягів, які визначені розпорядженнями «Укренерго». 

Про це повідомляє Львівобленерго.

 

«ГРАФІКИ ВІДКЛЮЧЕНЬ, які були оприлюднені раніше — НЕ ДІЮТЬ. Натомість під аварійні відключення потрапляють більшість споживачів Львівщини, окрім об’єктів критичної інфраструктури», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у Львівобленерго, у зв’язку із важкою ситуацією в енергосистемі з переліку критичної інфраструктури вже вилучені низка об’єктів — такі як поліклініки, котельні, станції зв’язку, установи юстиції та правоохоронні органи тощо.

«Орієнтовно разова відсутність електроенергії складатиме ВІСІМ ГОДИН, далі протягом ЧОТИРЬОХ ГОДИН світло буде. Після цього знову очікується відключення на ВІСІМ ГОДИН», – відзначили в енергокомпанії.

У час, коли електроенергія подається, просять використовувати її лише для найнеобхідніших потреб — зарядка телефонів, павербанків тощо.

«Не вмикайте потужні прилади, без яких можна обійтись — духовки, порохотяги, бойлери, пусодомийні машини та інші», – наголосили у Львівобленерго.

Аналогічна ситуація з відключеннями є в інших областях України. На жаль, це єдиний варіант врятувати українську енергосистему.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news