logo
03/02
02/02
01/02
31/01
30/01
29/01
28/01
2 ...

ЗСУ змогли б опанувати комплекс Patriot за 2 місяці – міноборони Польщі

28-11-2022 18:01243

ЗСУ змогли б опанувати комплекс Patriot за 2 місяці – міноборони Польщі
Фото: dpa

Українські військові можуть досить швидко навчитися користуватися системою протиракетної оборони Patriot.

На навчання українських бійців піде до двох місяців, заявив заступник міністра національної оборони Польщі Войцех Скуркевич, пише PAP.

Для Польщі головним питанням стоїть зміцнення східного флангу НАТО, наголосив він.

«У своїх діях ми також прагнемо максимально підтримувати роботу української армії. Охорона повітряного простору НАТО має здійснюватися і з українського боку. Українська сторона здатна взяти Patriot. Я переконаний, що потрібно дуже мало часу, щоб українська сторона адаптувала це озброєння і навчилася ним керувати», — сказав Скуркевич.

Генсек НАТО прокоментував ініціативу Польщі передати систему ППО Patriot в Україну

 

Нагадаємо, минулого понеділка Німеччина запропонувала Польщі розмістити на польсько-українському кордоні системи протиракетної оборони Patriot після інциденту з падінням ракети на польській території. Польща, зі свого боку, запропонувала розгорнути ці комплекси з українського боку кордону.

Представниця уряду ФРН Крістіне Гоффманн заявила, що німецька сторона обговорює з союзниками ініціативу Польщі щодо передачі Україні систем ППО Patriot.

Натомість президент Польщі Анджей Дуда вважає, що системи ППО Patriot краще розмістити в Україні, але рішення за Німеччиною.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news