logo
01/12
30/11
28/11
27/11
2 ...

Архієпископ ПЦУ розповів, де треба провести міжнародний суд над росіянами

29-11-2022 12:431132

Архієпископ ПЦУ розповів, де треба провести міжнародний суд над росіянами
Фото: РІСУ

Архиєпископ ПЦУ Євстратій (Зоря) вважає, що найкращим місцем для проведення міжнародного трибуналу над російсько-путінськими злочинцями є головний храм збройних сил РФ.

Про це єрарх написав у себе на Фейсбуці, передає РІСУ.

«Як Нюрнберг було обрано для суду над нацистськими злочинцями саме в силу того, що це було місто щорічних партайтагів нацистів, так і міжнародний трибунал над російсько-путінськими злочинцями можна було би провести у капищі, збудованому Шойгу з назвою «головний храм збойних сил рф», - зазначив він.

«Адже в якості місця для богослужіння це одоробло точно не придатне. А от для суду - цілком би підійшло і символічно, і за місткістю», - додав архиєпископ Євстратій.

Нагадаємо, головний храм Збройних сил Росії відкрили під Москвою 14 червня 2020 роцу. Храм будували з осені 2018 року. Освячував його Патріарх Кирил.

Від самого початку в проект храму закладали багато символів. Так, діаметр основи, на яку встановлено головний купол, складає 19,45 метра - на честь 1945 року.

Висота дзвіниці - 75 метрів. Храм відкривають у 2020 році - до 75-річчя закінчення Другої світової війни.

Висота малого купола - 14,18 метра: війна тривала 1418 днів і ночей.

Все це виконано в темно-зеленому, камуфляжному кольорі.

Окрім того, сходи храму відлиті зі сплаву, який містить розплавлені траки німецьких танків часів Другої світової.

Головна ікона храму написана на дошках, зроблених зі старовинних лафетів (на них закріплювалися гармати) та з дерева з прикладів гвинтівки Мосіна - основної стрілецької зброї радянської піхоти в часи війни.

Спостережливі люди на дверях новоосвяченого головного храму Збройних Сил Російської Федерації помітили окультні символи, а саме “Чорне сонце”.

Архимандрит Константинопольського Патріархату Романос Анастасіадіс зауважив, що це окультний символ “Чорне сонце”, який використовують неоязичники, езотерики і сатаністи.

Вперше “Чорне сонце” з’явилося у Третьому Рейху на мозаїці у замку Вевельсбург, коли в ньому знаходилась офіцерська школа й окультний центр СС. Тепер схожі коловороти “прикрашають” двері головного військового храму РФ.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news