logo
05/02
04/02
2 ...

У Львові за час війни медичну допомогу отримали понад 120 тисяч українців

01-12-2022 16:34225

У Львові за час війни медичну допомогу отримали понад 120 тисяч українців
Фото: ілюстративне, автор: Роман Кайман

Українці, які вимушено переїхали з рідних міст до Львова через війну, отримують тут прихисток і допомогу, зокрема й медичну. За цей час лікування й консультації вже отримали понад 120 тисяч людей.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як пояснюють у міському управлінні охорони здоров’я, йдеться про невідкладну і планову допомогу, профілактику, вакцинацію тощо.

Так, з різними травмами і пораненнями до лікарень Львова госпіталізували 7955 вимушено переміщених українців (зараз на лікуванні перебуває 196 людей, інших уже виписали). За амбулаторною допомогою в поліклініки звернулись 92773 українці, з них 16486 – діти, 2566 – вагітні жінки. Мобільні бригади на пунктах реєстрації та тимчасового перебування надали допомогу 19316 людям.

Через російську агресію щодня страждають сотні людей, тому аби зробити їхнє лікування й реабілітацію комфортними і доступними в Україні, у Львові в Національному центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) з кожним українцем працює мультидисциплінарна команда, яка надає хірургічну, фізичну, психологічну та психосоціальну професійну допомогу. Завдяки підтримці донорів, уже відкрили протезну майстерню та встановлюють біонічні протези. 

 Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news