logo
03/02
2 ...

Amazon надасть Україні $75 млн доларів підтримки – Федоров

01-12-2022 15:52203

Amazon надасть Україні $75 млн доларів підтримки – Федоров
Фото: Телеграм Михайла Федорова

 Amazon Web Services надає 75 млн доларів підтримки Україні. Також Мінцифри та  Amazon підписали меморандум про співпрацю на 2023 рік.

Про це повідомив очільник міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров.

 «На початку повномасштабної війни Amazon AWS одними з перших допомогли втримати цифрову інфраструктуру країни. Компанія надала сервіси на мільйони доларів для зберігання близько 100 державних реєстрів. Це дозволило працювати реєстрам навіть під час російських обстрілів та аварійних відключень електрики, а українцям — отримувати держпослуги онлайн», - розповів Михайло Федоров.

Як повідомили у Мінцифри 75 млн доларів від  Amazon спрямують на послуги з міграції державних реєстрів,  інших важливих для функціонування держави баз даних до хмарного середовища AWS, а також на гуманітарну допомогу та  техніку, яка допомагає українським дітям продовжувати освітній процес.

Ще один важливий напрям роботи з Amazon — освітній. Це безоплатні освітні курси та сертифікація AWS для українців. Пілотний проєкт ITSkills4U вже зібрав 11 тисяч українців, охочих навчитися ІТ-професій. 

 Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news