logo
29/01
28/01
2 ...

путін може використати переговори для посилення армії і нового наступу на Україну – очільник МЗС Британії

03-12-2022 15:15277

путін може використати переговори для посилення армії і нового наступу на Україну – очільник МЗС Британії
Фото: slovoidilo.ua

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі вважає, що москва з високою імовірністю може використати переговори з Києвом для поповнення своєї армії ресурсами й особовим складом і нового наступу на Україну.

Про це Клеверлі сказав в інтерв’ю The Telegraph, передає Укрінформ.

«Мирні переговори з російськими солдатами в Україні можуть бути використані володимиром путіним для поповнення запасів своєї армії перед новим наступом», – вважає міністр.

За його словами, російський президент може вдавати, що бере участь у переговорах, а насправді навчає більше військ і надсилає більше боєприпасів для продовження війни проти України.

«Ті, хто підтримує Україну, повинні бути дуже, дуже обережними, коли підходять до теми мирних переговорів», — застеріг Клеверлі, додавши, що в цьому питанні «путін не діє щиро».

 Додамо, що в останньому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) йдеться, що москва намагається створити ситуацію, за якої західні лідери пропонуватимуть росії поступки для початку переговорів і не вимагатимуть кроків у відповідь з боку рф.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news