logo
29/01
28/01
2 ...

На Буковині в єпархії Московського патріархату знайшли ноутбук із дитячою порнографією

03-12-2022 18:13680

На Буковині в єпархії Московського патріархату знайшли ноутбук із дитячою порнографією
Фото: ілюстративне, ssu.gov.ua

За результатами обшуків, на ноутбуці було виявлено дитяче порно, яке, за попередніми даними, не були завантажені з мережі інтернет, а відзняті на відеокамеру.

Про це повідомляє Lb.ua.

30 листопада Служба безпеки України в Чернівецькій області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження № 22022260000000116 стосовно невстановлених осіб Чернівецько-Буковинської єпархії Української православної церкви (МП), в діях яких наявні ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст. 301-1 Кримінального кодексу (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження).

За даними джерел, йдеться про керівника Чернівецько-Буковинського єпархіального управління митрополита Мелетія (Єгоренка) та секретаря архімандрита Никиту (Сторожука).

За результатами обшуків у приміщеннях єпархіального управління на ноутбуці було виявлено порнографічні матеріали за участі неповнолітніх (дитячу порнографію), які за попередніми даними, не були завантажені з мережі інтернет, а відзняті на відеокамеру.

В ході досудового розслідування кримінального провадження вилучена техніка направлена на комп’ютерно-технічну експертизу, за результатами якої планується подальше проведення слідчих дій щодо встановлення осіб, причетних до вчинення злочину.

Нагадаємо, 25 листопада в Чернівецько-Буковинській єпархії УПЦ МП знайшли паспорт рф у митрополита і 17-го річного хлопця в ліжку архімандрита.

Як писав Leopolis.news, Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо заборони УПЦ МП в Україні.

Під час обшуків на територіях Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві, Корецького Свято-Троїцького монастиря та у приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ на Рівненщині, СБУ знайшла проросійську літературу, мільйони готівки у різній валюті та «сумнівних» громадян рф.

 Також співробітники СБУ та Нацполіції знайшли велику кількість антиукраїнських матеріалів під час безпекових заходів на території Почаївської духовної семінарії та Івано-Франківської єпархії УПЦ (МП).

 Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news