logo
01/02
29/01
27/01
26/01
23/01
19/01
18/01
13/01
10/01
08/01
07/01
2 ...

Резніков про масовані ракетні обстріли рф: Ці ідіоти роблять речі, які приведуть нас до перемоги

06-12-2022 13:18840

Резніков про масовані ракетні обстріли рф: Ці ідіоти роблять речі, які приведуть нас до перемоги
Фото: АрміяInform

«Російська армія не може перемогти українську на полі бою, а тому воює проти цивільного населення ракетами. Але «ці ідіоти» своїми ударами лише посилюють нашу підтримку партнерами і наближають таким чином перемогу України».

Про це глава Міноборони Олексій Резніков заявив в ефірі телемарафону, пише «РБК-Україна».

«Їхня логіка дуже проста, вони не можуть перемогти українські Збройні сили та взагалі наші Сили оборони на полі бою, тому розпочали війну з цивільним населенням. Їхня мрія – занурити нас із вами в темряву та холод, щоб народ України сказав: «все, досить, хочемо здатися та примусити владу на перемовини». Після одразу у світі знайдуться адвокати Кремля, які радісно будуть потирати долоні та казати «сідаймо за стіл перемовин» та давати якісь «гарантії» тощо», – каже Резніков.

За словами міністра, таким чином, як варіант, росіяни можуть планувати втілити «Мінськ-3».

«Вони навіть цинічно називають ці удари «гуманітарними обстрілами» та «гуманітарними ракетами». Це тактика нового військового керівництва, яке призначено відповідати за цю «спецоперацію», але вони не розуміють одного -– такі атаки лише посилюють спротив і стійкість української нації. Мало того, це посилює бажання партнерів нас підтримати», - акцентував Резніков.

Він пригадав, як один із масованих ударів принципово змінив емоції міністрів на засіданні «Рамштайну», яке проводилося після обстрілів. Коли партнери різко почали говорити про підвищення підтримки саме ППО України. Зокрема, тоді Іспанія і погодилася надати свої Hawk.

«Тому ці ідіоти просто роблять речі, які не приведуть їх в жодному разі до перемоги. Вони приведуть нас з вами до нашої перемоги», – підсумував Резніков.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news