Зеленський задасть у Львові комусь питання про продаж «Власти»?! | Блог Івана Спринського

https://leopolis.news/post/78216/zelenskyy-zadast-u-lvovi-komus-pytannya-pro-prodaj-vlasty--blog-ivana-sprynskogo

11/01/2023

Постає питання, якщо Міністерство оборони (власник цього активу) не змогло знайти ефективного управлінця, то чому Українці своїм майном повинні відповідати за безгосподарність. Якщо ніхто не міг дати ради з цим готелем, це не означає, що його потрібно продати за безцінь.

Буду звертатись до ДБР та МОУ з вимогою зупинити продаж готелю «Власта» та розслідувати законність його передачі Фонду державного майна України для проведення аукціону з його продажу.

Невже у нас настільки багата держава, що може дозволити собі за копійки продати готель? Всі військовослужбовці уже забезпечені житлом? Чи сім'ї наших воїнів, котрі рятуючись від обстрілів прибули на Львівщину, забезпечені? Хочу поки вірити, що міністра Резнікова ввели в оману і він про цей факт не знав. Також сподіваюсь, що очільник Львівської військової адміністрації Максим Козицький втрутиться в цю ситуацію. Продаж готелю «Власта» є просто цинічним та принизливим актом вандалізму.

«Власта» розташований поруч зі спортивним комплексом СКА та завжди використовувався спортсменами, які відвідували змагання та тренувальні збори у Львові. Продаж готелю – це лише початок «дерибану» усього спортивного комплексу СКА, цього допустити не можна.