logo
31/01
30/01
29/01
28/01
27/01
26/01
25/01
24/01
2 ...

Для українських студентів та викладачів організують безкоштовні онлайн-лекції провідних світових професорів

18-01-2023 15:07415

Для українських студентів та викладачів організують безкоштовні онлайн-лекції провідних світових професорів
Фото: Корреспондент.net

Міжнародна освітня ініціатива Ukraine Global Faculty запрошує студентів, аспірантів та викладачів безкоштовно відвідувати онлайн-лекції професорів провідних світових університетів, закордонних топекспертів та підприємців.

Про це повідомляє «Освіта Львівщини».

Учасникам проєкту пропонують передовий освітній контент. Лекційний матеріал охоплює основні галузі знань: мистецтво та гуманітарні й суспільні науки, бізнес та право, природничі науки та математику, інформаційні та комунікаційні технології, інженерію та комп'ютерні науки.

Контент подається англійською з синхронним перекладом українською мовою.

Учасники проєкту мають можливість обирати у власному кабінеті лекції, які їх цікавлять. У межах ініціативи усі охочі отримають онлайн-формат навчання та цілодобовий доступ до архіву лекцій. 

Спікерами проєкту є професіонали світового масштабу, які підтримують Україну та українців. Підтримка освіти має вирішальне значення для відбудови нашої країни, розвитку людського капіталу та стимулювання економіки.

В учасників освітньої ініціативи є можливість поставити питання лектору та познайомитися з колегами, а також отримати сертифікати про участь.

Реєстрація на онлайн-лекції за покликанням.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news