logo
01/02
31/01
30/01
29/01
27/01
25/01
2 ...

У Бродах відбувся мистецький захід до Дня Соборності України

19-01-2023 19:14557

У Бродах відбувся мистецький захід до Дня Соборності України
Фото: Михайла Шишки

У четвер, 19 січня, в перший день Йорданських свят – Богоявлення Господнього – у Народному домі міста Броди відбувся мистецький захід із символічною назвою «Коляда єднає Україну», приурочений до Дня Соборності України. 

Розпочалося мистецьке дійство словами диктора: 

«Слава тим, хто прагне волі,

Хто весь вік живе в борні

І між скелями й тернами,

Новий шлях кладе в пітьмі!»

та вшануванням хвилиною мовчання усіх Героїв, які віддали своє життя за соборність і незалежність нашої держави.

Продовжилася концертна програма сценічними танцювальними й співочими номерами дитячих творчих колективів міста Броди, зокрема й колядками, виконавцями яких були: дитячий зразковий художньо-просвітницький колектив «Забавлянка», дитячий ансамбль «Зернятко» та дует «Коліжанки», Бродівської школи естетичного виховання, дитячі ансамблі «Карамельки», «Барви», «Долоньки» зразкової студії вокального мистецтва «Гал Арт» Бродівського центру дитячої та юнацької творчості.

Завершився мистецький захід до Дня Соборності України виступом добре відомого у Бродах муніципального хору «Боян», під керівництвом диригента Ярослава Линіва. У його виконанні прозвучала низка пісень та колядок, зокрема «Родинна коляда» на слова і музику Мирослава Кордупеля, «Що то за предиво» в обробці Василя Барвінського, а також всесвітньовідомий різдвяний гімн в обробці Миколи Леонтовича «Щедрик».

Відрадним фактором мистецького дійства було те, яка зауважили окремі глядачі, що цього разу не було жодних словесних виступів представників місцевої влади.

Михайло ШИШКА, журналіст, спеціально для Leopolis.news