logo
23/05
2 ...

Для львів’ян поважного віку організували фотопроєкт «Краса поза часом»

24-01-2023 20:21986

Для львів’ян поважного віку організували фотопроєкт «Краса поза часом»
Фото: ЛМР

Для літніх панів та панянок, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування, організували фотопроєкт «Краса поза часом».

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Відвідувачі нашої установи – найкращі. І ми маємо цьому підтвердження: чудові світлини наших панів та панянок. Усі вони на фото – харизматичні, емоційні, сповнені життя. Кожне фото – гідне обкладинки журналу. І зовсім не дивно, що знімки вийшли такими гарними. Адже пани та панянки просто насолоджувались процесом і чудово позували. А ще усі вони, що надзвичайно важливо, повернулося додому у чудовому гуморі, веселі та повні сил», – розповіли у терцентрі.

Фотографування тривало упродовж тижня. Допомагали у реалізації проєкту установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Галицького району та клуб «Фотодей».

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різні заходи. У кожному з них беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу на прогулянці, екскурсії чи тренуванні обов’язково супроводжує працівник установи.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news