logo
26/02
25/02
24/02
23/02
22/02
2 ...

Львів’яни організують у Швейцарії фотовиставку «SNAP THE WAR»

24-01-2023 20:071627

Львів’яни організують у Швейцарії фотовиставку «SNAP THE WAR»
Фото: ЛМР

Львівський благодійний фонд «Рідні» вдруге ініціює та організовує виставку «SNAP THE WAR» за кордоном, аби ще раз нагадати Європі про війну росії проти України, зокрема те, як країна-агресор вбиває українських дітей і їх шанс на щасливе майбутнє.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Виставку відкриють завтра, 25 грудня, у галереї  «ONO Das Kulturlokal» у місті Берн (адреса: Kramgasse 6, Bern). Вхід вільний.

Світлини, які представлені на виставці, зроблені українськими фотографами Михайлом Палінчаком та Романом Бордуном. На фото – діти, які пережили жахіття війни. Серед них – 2-річний Денис, який місяць прожив у підземному метро, ховаючись від постійних обстрілів. Також 17-річний хлопець, який місяць пробув у підвалі з односельчанами, допоки українські військові не звільнили їх від російських окупантів. А ще – 10-річний хлопець, який втратив батька, коли той захищав місто Ірпінь від російських загарбників.

Вперше виставку демонстрували у Варшаві у вересні 2022 року. Тоді її відвідали сотні поляків, українців, а також представники міжнародних організацій, зокрема керівники національних інституцій з прав людини з регіону ОБСЄ та представники Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини.

«Місія фотовиставки "SNAP THE WAR" – привернути увагу міжнародної спільноти до наслідків війни та порушення прав дітей. Адже найважливішими цінностями для нас залишається безпека та благополуччя наших дітей», - коментує директорка фонду Мар’яна Романяк. 

Нагадаємо, БФ «Рідні» від початку повномасштабної війни системно підтримує дітей та сім`ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та постраждали від війни.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news