logo
03/02
02/02
01/02
2 ...

Союзники радять Україні з боротьби за Бахмут переключитися на південь – CNN

24-01-2023 18:29486

Союзники радять Україні з боротьби за Бахмут переключитися на південь – CNN
Фото: ілюстративне

Американські та західні посадовці закликали Україну переключити увагу з боротьби за місто Бахмут на Донеччині на потенційний наступ на південному напрямку, повідомили CNN американські та українські посадовці.

Про це повідомляє CNN, пише «Українська правда».

«Американські та західні офіційні особи закликають Україну переключити увагу з жорстокої багатомісячної боротьби в східному місті Бахмут на потенційний наступ на півдні, використовуючи інший стиль ведення бойових дій, який би використовував переваги нової військової техніки на мільярди доларів, яку нещодавно придбали західні союзники», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що протягом майже 6 місяців захисники йдуть «нога в ногу» з росіянами на бахмутському напрямку. Внаслідок інтенсивних обстрілів місто майже повністю зруйноване.

«Це жорстокий і виснажливий бій», – заявив високопоставлений представник західної розвідки, додавши, що кожна сторона обмінюється 100 - 400 метрами землі на день і майже щодня обмінюється кількома тисячами артилерійських пострілів.

Нагадаємо, 20 січня німецькі ЗМІ повідомляли, що німецька Федеральна служба розвідки (BND) стурбована високими втратами української армії в боях за місто Бахмут.

Водночас американські аналітики ISW твердять, що оборона Бахмута є стратегічно правильною операцією, незважаючи на ціну, яку платить Україна, вважають аналітики Інституту вивчення війни.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news