logo
13/04
12/04
11/04
10/04
2 ...

В Україні працює «гаряча лінія» щодо протезування кінцівок

25-01-2023 21:201649

В Україні працює «гаряча лінія» щодо протезування кінцівок
Фото: ілюстративне

Для підтримки осіб, які втратили кінцівки та задля впровадження якісних технологій протезування в Україні працює «гаряча лінія» з питань протезування кінцівок: 050-177-68-39.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України

Спеціалісти гарячої лінії нададуть відповіді на ваші запитання, зокрема:

- як отримати протез кінцівки в Україні?

- які протези можливо отримати в Україні?

- де в Україні виготовляють якісні протези?

- як підготуватися до протезування?

- як навчитися користуватися протезом? 

Також, ініціатива сприяє покращенню та розвитку вітчизняної галузі протезування кінцівок.

Як відомо, протезування в Україні є безоплатним, як для цивільних, так і для військових, адже витрати покриває держава. 

Людина, яка має потребу у протезно-ортопедичному  виробі, обирає самостійно із визначеного переліку протезне підприємство. Зі свого боку, підприємство  підбирає та призначає протезно-ортопедичний виріб (засіб реабілітації), який  відповідає функціональним можливостям людини. 

До кожного індивідуального засобу реабілітації підприємство видає настанову щодо експлуатації і талон на гарантійний ремонт. На сьогодні особи, яким визначено потребу у забезпеченні засобами реабілітації забезпечуються ними безоплатно за рахунок державних коштів, в межах граничної ціни на такі вироби.

Protez Hub - Проект Підтримки Протезування в Україні  працює в Україні з 2015 року, залучаючи фахівців з США, Великобританії, Канади, Австралії та країн Європи, у партнерстві з міжнародними та українськими фондами, компаніями, підприємствами.

Мінсоцполітики, Protez Hub та Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю співпрацюють, щоб більше людей, яким потрібне протезування, дізналися про державну програму забезпечення протезами.

Leopolis.news