Суд вдруге відхилив позов виконкому Херсонської міськради до львівського оптового постачальника бензину

https://leopolis.news/post/79059/sud-vdruge-vidhylyv-pozov-vykonkomu-hersonsko-miskrady-do-lvivskogo-optovogo-postachalnyka-benzynu

26/01/2023

 Про це редакції Leopolis.news стало відомо з матеріалів справи №914/345/22.

У своїй позовній заяві Виконавчий комітет Херсонської міської ради просив стягнути з ТОВ «Прайм Лайт» 432,6 тисяч гривень та розірвати договір про закупівлю №38 від 9 квітня 2021 року.

Під час розгляду позовної заяви суд звернув увагу на відсутність будь-якого розрахунку суми, яку просить стягнути позивач. Також відсутні оригінали письмових доказів та попередній розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести в зв’язку із розглядом справи.

Окрім того, при зверненні до суду позивач мав сплатити судовий збір за розгляд вимог немайнового характеру 2481 гривень та за вимоги майнового характеру 6490 гривень. Натомість Виконком Херсонської міської ради надав докази сплати судового збору в розмірі 4786 гривень.

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 14 лютого 2022 року позовну заяву залишено без руху та надано десятиденний строк на усунення недоліків позовної заяви.

10 січня 2023 року  Господарський суд Львівської області повторно відхилив позовну заяву у зв'язку з відсутністю доказів усунення недоліків.

Зазначимо, ТОВ «Прайм Лайт» зареєстровано на вулиці Єфремова у Львові у травні 2018 року. Компанія спеціалізується на оптовій торгівлі паливом. Засновником компанії зазначена Івано-Франківська компанія ТОВ «Міра кепітал груп», а бенефіціарними власниками Вікторія та Роман Угриновські — власники численних компаній, що торгують паливом, вирощують зернові культури та займаються будівництвом.

У системі ProZorro ТОВ «Прайм Лайт» уклала з Виконавчим комітетом Херсонської міської ради два договори. 30 березня сторони підписали договір про постачання 5 тисяч літрів бензину А-95 вартістю 131,1 тисячу гривень. Згодом, 6 травня 2021 року з компанією уклали договір про постачання 3288 літрів бензину А-95 вартістю 85,4 тисяч гривень.

Додамо, за роки існування ТОВ «Прайм Лайт» уклала 1048 договорів на суму 54,23 млн гривень. Найбільшим її замовником стала Херсонська обласна енергопостачальна компанія уклавши договорів на 3,68 млн грн та Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» уклавши договорів на 3,3 млн грн.

Юрій ЛУЖНИЙ, Leopolis.news