logo
17/04
16/04
15/04
12/04
2 ...

Зеленському і НАБУ радять перевірити заступника голови ДМСУ Черкасського: «орієнтування» від волонтерів

27-01-2023 15:171312

Зеленському і НАБУ радять перевірити заступника голови ДМСУ Черкасського: «орієнтування» від волонтерів
Фото: Руслан Черкасський

Співзасновник та керівник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко заявив, що на гуманітарну допомогу від шпиталю митникам дали «орієнтування».

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Геннадій Друзенко нагадав, що на днях виникли проблеми з ввезенням швидкої для Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова.

«В органах багато порядних та професійних людей, які цінують подвиг медиків-добровольців #ПДМШ. Тому наразі я точно знаю, що на #ПДМШ в Державна митна служба України дійсно виставлено т.зв. «орієнтування». Тобто нас напевно підозрюють в контрабанді. Хоча це абсурдно, бо як неприбуткова організація та складова Сил оборони України #ПДМШ і так звільнений від усіх мит і податків при завезенні гуманітарної допомоги в Україну...

Але менше з тим: «орієнтування» є, а отже від 6 січня цього року будь-яка допомога, що їде до нас з-за кордону задля порятунку життя захисників України на фронті, буде зустрічати перешкоди на митниці», – розповів він.

Натомість Геннадій Друзенко пропонує Зеленському та НАБУ своє «орієнтування»:

«Черкасський Руслан Анатолійович – заступник голови Державна Митна Служба України. Судячи з офіційної біографії, ніколи не працював в бізнесі. З 1993 року з перервами працює в органах ДМС. З 32 років трудового стажу 31 – на державній службі. Типовий представник «донецького клану» – стрімке карʼєрне зростання (аж до першого заступника Голови ДМС) припадає на перше та друге премʼєрство Януковича.

Судячи з усього, «незамінний професіонал», який забезпечує виконання митницею усіх забаганок влади, незалежно від імені чинного президента, премʼєра та складу парламента.

А тепер, увага «орієнтування»: людина, що жодного дня не працювала в бізнесі:

– катається на Bentley та Land Cruiser, номера якого відсутні в реєстрі МВС України;

– має нерухомість не тільки в центрі Києва й в ОАЕ;

а також оформлені на брата:

– кілька квартир на Старонаводницькій;

– будинок площею майже 350 кв.м., в якому фактично проживає заступник голови ДМС, по вул. Петра Радченка в Києві

Але що найцікавіше: в квітні 2017 року рідний брат Руслана Черкасського Валерій, в домі якого в Києві проживає заступник голови ДМС, отримав службове повідчення т.зв. «Государственного комитета водного и рыбного хозяйства ДНР», а в 2019 році – дозвіл для переміщення осіб через лінію розмежування у межах Донецької та Луганської областей. До речі, рідний брат заступника голови ДМС досі зареєстрований (і на 05.08.2019 фактично проживав) в окупованому Донецьку.

Про цивільну жінку Черкаського, яка любить не тільки заступника голови ДМС, а й білі мерседеси «кубіки», поки промовчу. Напевно заробила на красиве життя наданням послуг з «естетичної медицини» в своїй фірмі, яка хоч і знаходиться в центрі Києва, досі НЕ має україномовної версії сайту – тільки російську...

Президент України Володимир Зеленський, як вам орієнтування? Ви ж сказали на днях золоті слова: «Сьогодні суспільство побачило чергові кадрові рішення, які були ухвалені. Я підкреслю це слово – «чергові». Відповідні кроки будуть і надалі – кожен із них суспільство побачить і, я впевнений, підтримає.» Давайте, не зупиняйтеся! Невже Вам приємно доношувати кадри Януковича тільки тому, що вони безвідмовно виконують план з надходжень ПОВЗ державний бюджет?

НАБУ, ДБР, СБУ, Генпрокуратура, як вам орієнтування? Спробуєте перевірити інформацію та законність статків митника, нажитих непосильною працею? А також нинішні стосунки з братом з ДНР?

А то орієнтування по #ПДМШ, яке натякає, що ми возимо контрабандою швидкі на фронт, якось дрібʼязково та абсурдно. Хоча після справи Шеремета всі ми знаємо, що логіка та правоохоронна система України – це паралельні світи...».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news