logo
26/03
24/03
23/03
22/03
21/03
19/03
18/03
2 ...

T.HUTSULS анонсували вихід однойменного дебютного альбому прем’єрою пісні «Гуцули»

27-01-2023 18:45768

T.HUTSULS анонсували вихід однойменного дебютного альбому прем’єрою пісні «Гуцули»

Вийшов новий сингл молодого колоритного гурту із прикарпатського міста Коломия T.HUTSULS – «Гуцули».

Сингл, який невдовзі дасть назву дебютному альбому T.HUTSULS, що об’єднає у собі уже знані пісні «трушних гуцулів» - «Нічна», «Не мала», «Сум вівчара», «По цимбалах» та ін. Реліз збірки відбудеться уже 10 лютого, повідомила промоменеджерка Галина Гузьо.

Проект під назвою T.HUTSULS, який є частиною масштабного культурологічного руху Hutsul Planet, нарешті випускає «програмну» пісню «Гуцули», яка оспівує одну із найколоритніших етнічних груп українців – гуцулів. Вільний, гордий і творчий люд, який життєву енергію черпає із гір, рік, джерел, смерек – зрештою, природи загалом.

-       Коли з’явилася ідея треку «Гуцули», головним питанням було: «А хто такі ці Гуцули? Якими показати їх? Як у пісні розкрити їхню самобутність? – каже вокалістка T.HUTSULS, авторка слів та музики до пісні «Гуцули» Алекса Цимбал. - Ми прагнули, щоб кожен – від малого до великого – слухаючи наших «Гуцулів», у словах, у звуках гуцульських народних інструментів, у вигуках і багатоголоссі, міг уявити собі цих людей із гір – кожен по-своєму».

Найулюбленішим моментом творчої команди T.HUTSULS у пісні «Гуцули» є програш. Усе розпочинається із трембіти – цього споконвічного засобу зв’язку між гуцулами. Потім – перегукування і врешті, наче електричний струм вривається басова партія, яка чергується із цимбалами. Це неначе розмова між різними поколіннями, які об’єднані єдиним духом усередині - гуцульським духом.

Послухати прем’єру новинки «Гуцули» від T.HUTSULS:

Завантажити «Гуцули» з музичних платформ:

https://found.ee/thutsuls_hutsuly

Leopolis.news