logo
22/03
2 ...

У Львові погасили марку, присвячену Львівському палацу мистецтв

27-01-2023 20:23803

У Львові погасили марку, присвячену Львівському палацу мистецтв
Фото: ЛОВА

Сьогодні, 27 січня, погасили поштову марку на знак подяки Палацу за активну позицію та допомогу українцям у боротьбі з російською агресією.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

З перших днів повномасштабної війни і досі у Львівському палаці мистецтв діє Обласний гуманітарний штаб. У його приміщеннях волонтери збирають продукти, медикаменти, теплий одяг для військових, переселенців і жителів населених пунктів, які постраждали від війни. Щоб подякувати за працю, у Львові погасили поштову марку, на їхню честь. 

У погашенні марки взяли участь, зокрема, заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, директор Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук, директор культурно-мистецького центру «Львівський палац мистецтв» Юрій Візняк, автор ідеї, громадський діяч Юрій Котик, Почесний консул Литовської Республіки у м. Тернопіль Ярослав Візняк, а також керівник міграційної служби Львівщини Юрій Татомир та заступник голови Львівської облради Юрій Холод.

Марка має унікальний вигляд: ліворуч зображений Святий Лука (покровитель культури і мистецтв), а праворуч – мистецтва надихати, допомагати та перемагати.

«Українці – це нація, яка вже не вперше увійшла в історію. У цій війні, коли люди старшого віку віддають останнє, а діти долучаються до підтримки Збройних Сил, ми віримо лише у нашу перемогу, спільно йдемо вперед, перемагаємо і відбудовуємо все те, що росіяни зруйнували. 

На Львівщині працює велика професійна команда, у тому числі – Львівський палац мистецтв як культурний центр і як гуманітарний штаб. Дякуємо директору палацу Юрію Візняку за відданість роботі та компетентне керівництво», – наголосив Іван Собко.

Тираж марок обмежений. Лише 100 примірників. Кошти з їхнього продажу передадуть на підтримку ЗСУ.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news