logo
22/03
2 ...

В окупованому Мелітополі «кадирівці» зґвалтували російську пропагандистку та побили оператора

30-01-2023 14:051138

В окупованому Мелітополі «кадирівці» зґвалтували російську пропагандистку та побили оператора
Фото: ілюстративне, tsn.ua

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області «кадирівці» зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора.

Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко.

Як зазначається у заяві НТВ до слідкому рф, пропагандистка Ольга Зєнкова та оператор Артем Єпіфанов перебували у місті за редакційним завданням. 17 січня вони вечеряли в ресторані «Воронцовський», коли на них напали окупанти, які представилися «бійцями батальйону Ахмат».

«Внаслідок нападу Єпіфанов Артем Сергійович отримав травми середньої тяжкості, що засвідчено протоколом огляду в Мелітопольській міській лікарні №1. Щодо кореспондентки Зєнкової Ольги Вікторівни групою осіб також було вчинено насильницькі дії статевого характеру», – йдеться у зверненні до Слідкому.

Як йдеться у заяві пропагандистського каналу, медійники  поскаржилися, що у «військовій комендатурі» Мелітополя їм відмовили у відкритті кримінальної справи, а гауляйтер Балицький проігнорував звернення.

На сайті НТВ зазначається, що Ольга Зєнкова дійсно у них працює. Вона народилася в Єкатеринбурзі 21 липня 1983 року. Зєнкова отримала професію «телеведуча». На сайті НТВ її помістили у розділ «кореспонденти в регіонах», пише УНІАН.

Ба більше, Зєнкова перебуває під санкціями РНБО за антиукраїнську пропаганду. Її внесено у базу сайту «Миротворець».

Епіфанов теж працює на НТВ, причому вже багато років. Він знімав пропагандистські ролики на окупованій частині Луганської та Донецької областей, за що загримів до бази «Миротворця».

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news.