logo
12/04
11/04
10/04
09/04
2 ...

Мешканців готелю «Власта» не будуть виселяти – ФДМУ

01-02-2023 15:341843

Мешканців готелю «Власта» не будуть виселяти – ФДМУ
Фото: ФДМУ у Львівській області

1 лютого у Львівській  обласній військовій  адміністрації відбулася зустріч ініціативної групи з мешканцями готелю «Власта» з питання їхнього подальшого проживання у будівлі.

Про це повідомляє регіональне відділення ФДМУ.

«Нікого виганяти не збираються. Щонайменше півроку не змінюватимемо цінової політики щодо проживання і не виселятимемо людей», - наголосив  переможець приватизаційного аукціону, директор компанії «Магнус Трейдінг Україна» Артем Величко.

Він зазначив, що наразі ще триває процес підписання договорів, після якого тривалий час розроблятимуть новий проєкт розвитку готелю.

Також Артем Величко наголосив, що завжди готовий до комунікації та зустрічі з мешканцями, інформувати про подальші плани та презентувати проєкт розвитку готелю. 

«Ми допомагаємо і будемо допомагати Збройним силам, та людям, які постраждали від російської агресії, зокрема внутрішньо переміщеним», - зазначив новий власник.

Позицію всебічної підтримки мешканцям готелю висловив і керівник Департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда. Він зауважив, що  ініціативна група від мешканців готелю має поінформувати департамент соціального захисту Львівської ОВА про людей з числа соціально-вразливих категорій, які потребують підтримки від департаменту.

«Також очікуємо інформацію щодо переліку військовослужбовців, які проживають на об’єкті для того, щоб звернутись до відповідних установ для подальшого надання допомоги», - зазначив Степан Куйбіда.

«Зараз мешканці готелю мають укладені договори на проживання на різний термін. Тож поки ініціативна група вирішуватиме домовленості - ніхто людей з готелю не виселятиме», — коментує результати в.о керівника Львівського РВ ФДМУ Оксана Іватьо.

Також Оксана Іватьо зазначила, що з початку війни Фонд державного майна України допомагає з розміщенням внутрішньо переміщених осіб.  А кошти, які надходять від приватизації держмайна, спрямовані на пришвидшення перемоги - підтримку Сил оборони України.

Як повідомляли, ФДМУ продав готель «Власта» за 115 млн грн. Покупець – ТОВ «МАГНУС ТРЕЙДІНГ Україна».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news