logo
14/06
13/06
12/06
09/06
07/06
06/06
05/06
04/06
03/06
2 ...

До дня закоханих у Львові з особливою програмою виступить Віктор Винник і МЕРІ

02-02-2023 19:461333

До дня закоханих у Львові з особливою програмою виступить Віктор Винник і МЕРІ

У день всіх закоханих, 14 лютого, Віктор Винник і гурт МЕРІ запрошує у Центр Довженка на найромантичніший концерт цієї зими.

Початок о 19:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Вже традиційно, у цей день, Віктор Винник і МЕРІ збирають шанувальників у Центрі Довженка у День святого Валентина, щоб заспівати про найтепліше та найчарівніше почуття, яке неодмінно врятує світ – про любов! Виконавці підготували для усіх особливу романтичну програму улюблених пісень, серед яких мегахіт «Я з України». Також не обійдеться без прем’єр та приємних несподіванок.

«Наш концерт буде підтвердженням тому, що життя в Україні не зупинилось, адже цього добиваються окупанти, а цього дозволити ми їм не можемо! Не дивлячись на те, що наш придуркуватий сусід хоче зробити усе, щоб ми зникли, але цього не станеться! Буде Україна, будемо ми, буде людство. І буде таке прекрасне почуття, як кохання. Когось це почуття не покидає ніколи, але пережити моменти кохання та закоханості повинна кожна людина, бо у важкі моменти вони дають надію. Тому кохайте і закохуйтесь, тільки не з москалями, це має бути зрозуміло всім!» – розповідає про концерт фронтмен гурту МЕРІ Віктор Винник.

Подія стане чудовою нагодою наповнитись цим прекрасним почуттям, трішки відволіктись на напруженого сьогодення, і все це – у компанії улюблених музикантів.

«Запрошуємо усіх 14 лютого, у День усіх закоханих, на наш концерт, який відбудеться у Центрі Довженка у Львові! Приходьте, і ми доведемо, що ми повні надії і навіть більше – впевненості у нашій Перемозі. І життя продовжиться, але вже без русні! Слава Україні!» – кличе на концерт Віктор Винник.

Квитки за посиланням: concert.ua/uk/event/meri-do-dnja-vsih-zakohanih-lviv

Leopolis.news