logo
28/02
27/02
2 ...

Наступні шість місяців будуть вирішальними для результатів війни в Україні – директор ЦРУ

03-02-2023 09:42941

Наступні шість місяців будуть вирішальними для результатів війни в Україні – директор ЦРУ
Фото: slovoidilo.ua

Директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс вважає, що наступні шість місяців будуть вирішальними для визначення остаточного результату війни рф проти України.

Про це він заявив під час виступу у Джорджтаунському університеті, повідомляє Укрінформ із посиланням на CNN. 

«Я думаю, що ключовим – оскільки ми не вважаємо, що (президент росії володимир путін - ред.) серйозно ставиться до переговорів, – буде результат на полі бою в найближчі шість місяців», – сказав Бернс.

За його словами, результат міститиме «приземлення зарозумілості путіна», даючи зрозуміти, що він не тільки не зможе просунутися далі в Україні, а й щомісяця дедалі більше ризикує втратити незаконно захоплену територію.

Директор ЦРУ зауважив, що путін «робить ставку на те, що зможе змусити час працювати на нього» і вірить, що зможе «перемолоти» Україну, тоді як політична втома охопить Європу, а Сполучені Штати відволікатимуться.

За словами Бернса, у листопаді він сказав голові держдуми рф сергію наришкіну, що «цей російський розрахунок так само глибоко помилковий, як і початкове рішення розпочати війну 24 лютого».

Як писав Leopolis.news, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що кремлівський диктатор путін, ймовірно, знову спробує оточити Київ, війська рф під час нового наступу на Україну можуть піти з двох-трьох різних напрямків, зокрема із з білорусі.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news