Збірна Львівщини перемогла на чемпіонаті України з самбо серед юніорів

06/02/2023

Про це інформує пресслужба Львівської ОВА.

За нагороди впродовж кількох днів змагались понад дві сотні спортсменів.

Високі результати на змаганнях продемонструвала збірна Львівщини – спортсмени області вибороли перше загальнокомандне місце серед юніорів, третє – серед юнаків та шосте серед дорослих.

Зокрема, серед юніорів у спортивному самбо чемпіонами стали львів’яни Нікіта Берегульський у вазі понад 98 кг та Ярослав Михайлюк у категорії понад 79 кг. Срібло виборов Євген Рибалов. Бронзовими призерами стали Богдан Теплінський та Семен Новосад. Бронзові нагороди також вибороли юніорки Анна Виноградська та Алевтина Буга.

Чемпіоном серед юнаків з бойового самбо став Богдан Возняк, який виступав у ваговій категорії 64 кг.  Срібні медалі вибороли Остап Дацько, Святослав Дудко та Володимир Дмитрук.   Бронзовими призерами стали Микола Стець, Давид Степанян та Даниїл Галицький.  Серед юнаків у спортивному самбо бронзові медалі вибороли Володимир Дмитрук та Олег Роневич. Серед дівчат срібло виборола Алевтина Буга.

У бойовому самбо серед юніорів спортсмени Львівщини вибороли 6 медалей. Чемпіонами стали Богдан Шкікавий, який змагається у ваговій категорії 71 кг, та Михайло Ліщинський у ваговій категорії 58 кг. Срібні медалі вибороли Валерій Майборода, Ілля Смілянський, Нікіта Берегульський.  Бронзу виборов Данило Лозинський.

Серед чоловіків чемпіоном у ваговій категорії понад 98 кг Микола Грибик. Віцечемпіонами у різних вагових категоріях стали Валерій Майборода, Артур Смук, Назар Шипка та Ігор Книш. Серед жінок срібло виборола Анна Виноградська.

Тренують спортсменів Ярослав Грибик, Федір Загура, Олег Шестопалов, Семен Сударіков, Павло Шміло, Роман Шміло, Араз Туваков, Роман Юнак, Андрій Мельник,  Олег Гасюк.