logo
22/03
2 ...

Семеро мешканців Львівської громади цього місяця відзначать свої 100 і більше років

06-02-2023 17:55375

Семеро мешканців Львівської громади цього місяця відзначать свої 100 і більше років
Фото: пресслужба Львівської міської ради

У Львові продовжують традицію вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця семеро панів та панянок святкуватимуть свої уродини.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Одна панянка відзначатиме столітній ювілей, дві львів’янки – святкуватимуть 101-й день народження, ще одній панянці виповниться 102 роки, одному львів’янину – 103 роки. А дві лютневі уродинниці прийматимуть вітання з нагоди 105-ліття: святкуватимуть обидві пані день народження в один день.
Зокрема, першою цього місяця свій день народження уже відзначила Зоя Тихонова: днями їй виповнилось 100 років. У пані Зої – чудова родина: двоє дітей, п’ятеро онуків та 13 правнуків. Усі вони її бережуть і дуже люблять. А один із онуків, який захищає Україну на передовій, подарував своїй бабусі 100 троянд.

Представники управління соціального захисту ЛМР також відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень, пам'ятну монету та вітальний лист від імені міського голови.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5 тисяч гривень, пам'ятну монету та вітальний лист від міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тисяч гривень. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2022 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тисяч грн, а у 2023 році – 315 тисяч грн.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news