logo
10/07
27/06
22/06
21/06
17/06
12/06
08/06
21/05
15/05
03/05
29/04
24/04
2 ...

Оголошено конкурс на посаду директора установи дитячо – юнацьких та молодіжних клубів Франківського району

03-03-2023 21:463348

Оголошено конкурс на посаду директора установи дитячо – юнацьких та молодіжних клубів Франківського району
Фото: ілюстративне

Управління молодіжної політики департаменту розвитку Львівської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора установи дитячо – юнацьких та молодіжних клубів Франківського району Львівської міської територіальної громади.

 

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Установа дитячо – юнацьких та молодіжних клубів Франківського району Львівської міської територіальної громади.

 м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 85. 

Найменування посади: директор установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Франківського району Львівської міської територіальної громади.

Умови оплати праці: Керівними документами, які визначають умови оплати праці, ставки заробітної плати установ освіти є: «Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівникам освіти», затверджена наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102 (надалі Інструкція №102), постанова Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 №1298 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2021 №1391 «Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних і комунальних закладах та установах освіти» (надалі постанова №1391), від 23.03.2011 №373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» та від 11.01.2018 №22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», а також наказ Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (зі змінами) та інші законодавчі документи.

Кваліфікаційні вимоги:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);
 • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;
 • досвід роботи в адміністративній сфері з педагогічними навиками.

Додаткові вимоги:

 • лідерські якості: вміння організовувати роботу команди;
 • комунікативні навички: взаємодія з батьками, вихованцями та працівниками;
 • презентаційні навики;

Перелік документів для участі у конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографія;
 • копія паспорта громадянина України;
 • копія документу про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) (з додатком, що є його невід’ємною частиною);
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної роботи не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідка про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист довільної форми;

Особа може надати інші документи, які можуть підтверджувати її професійні та/або моральні якості.

Термін прийняття документів: до 01.04.2023.

Дата і місце початку конкурсного відбору: о 11:00 год. 11.04.2023 в управлінні молодіжної політики департаменту розвитку Львівської міської ради за адресою м. Львів, вул. Гуцульська, 9, 3 пов.

Етапи проведення конкурсного відбору та тривалість конкурсного відбору: перший етап – тестова перевірка знань та вирішення ситуаційного завдання (тривалість виконання завдань кандидатами -  1 год. 30 хв.), другий етап – публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району Львівської міської територіальної громади(тривалість виступу кандидата – до 20 хв., запитання і обговорення  – до 20 хв.)

Посилання на інтернет ресурс УДЮМК Франківського району ЛМТГ:

https://city-adm.lviv.ua/lmr/utilities/dytiachi-kluby-lvova/dytiachi-kluby-frankivskoho-raionu

Facebook: https://www.facebook.com/udyumkfran

Місце подання документів для участі в конкурсі: управління молодіжної політики департаменту розвитку Львівської міської ради, м. Львів, вул. Гуцульська, 9, 3 поверх.

Контакти відповідальної особи: Ірина САМБІРСЬКА, тел. 0674161830, . ump2020fim@gmail.com

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news