logo
21/05
20/05
19/05
17/05
16/05
15/05
2 ...

Львівський апеляційний суд залишив під вартою підозрювану у держзраді екскерівницю обласної організації ОПЗЖ

14-03-2023 18:55615

Львівський апеляційний суд залишив під вартою підозрювану у держзраді екскерівницю обласної організації ОПЗЖ

У Львівському апеляційному суді розглянуто апеляційні скарги захисника та підозрюваної у держраді колишньої очільниці обласної організації забороненої в Україні партії «ОПЗЖ» І. В. Іваночко.

Зокрема, сьогодні суд у режимі відеоконференції розглядав апеляцію на ухвалу слідчого судді Галицького районного суду м. Львова від 2 лютого 2023 року про продовження строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, за ознаками злочинів, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України, інформує пресслужба суду.

Ухвалою суду першої інстанції продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваній, без альтернативи внесення застави до 2 квітня 2023 року.

Не погоджуючись із ухвалою захисник та підозрювана подали апеляційні скарги, вважаючи її незаконною та просили скасувати або застосувати інший запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі.

У судовому засіданні прокурор заперечив доводи апелянтів, оскільки стороною обвинувачення зафіксовано понад 22 епізоди інкримінованої злочинної діяльності підозрюваної з 2015 року до 22 лютого 2022 року щодо пропагандистської діяльності в Україні. Зокрема, надання допомоги іноземній державі в проведенні підривної діяльності проти України.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду постановила ухвалу слідчого судді Галицького районного суду м. Львова від 2 лютого 2023 року, якою продовжено строк тримання під вартою залишити без змін, апеляційні скарги підозрюваної та захисника – без задоволення.

Leopolis.news