logo
22/06
21/06
20/06
19/06
17/06
14/06
13/06
2 ...

Самбірські танцюристи привезли золоті медалі з чемпіонату України

14-03-2023 21:461002

Самбірські танцюристи привезли золоті медалі з чемпіонату України
Фото: із соціальних мереж

З 10 по 12 березня у Києві проходив чемпіонат України з танцювального спорту. Самбір на змаганні такого високого рівня краси і грації представляли вихованці міського клубу спортивних та бальних танців «Фантазія», керівником якого Руслан Ленець.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Рясний урожай нагород самбірчани привезли з цього чемпіонату. Адже одразу дві золоті медалі у класифікаційних категоріях виборола пара у складі Юрій Опришко і Наталія Тесак. Вони виявилися найкращими у категоріях Юніори 2 Е - Стандарт і Юніори 2 Е - Латина.

У той же час сріблі нагороди  у категорії Юніори 2 D кл. - Латина здобула пара Дмитро Тесак і Романна Ваврін. Успішним можна вважати виступ дуету Остап Пенюк та Вікторія Ленець. Вони стали фіналістами конкурсу в категорії Ювенали 2 Н.

За словами наставника вихованців «Фантазія» Руслана Ленця, діти в клубі понад семи років займаються танцями. До того ставали призерами та переможцями обласних змагань, проте уперше брали участь у чемпіонаті всеукраїнського рівня. І, як бачимо, повернулися додому з переможними медалями.

«Знаєте, на чемпіонаті довелося пережити особливі миттєвості радості, коли з поміж багатьох міст України виголошують рідний Самбір, а талановитих дітей нагороджують престижними медалями. Заради такого хочеться ще завзятіше плекати юні танцювальні таланти», – зазначив Руслан Ленець, .

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news