logo
22/03
2 ...

У Львові волонтери потребують тканин для плетіння маскувальних сіток

17-03-2023 20:46140

У Львові волонтери потребують тканин для плетіння маскувальних сіток
Фото: ілюстративне, автор: Роман Балук

У Львові волонтери потребують тканини, щоби плести захисні маскувальні сітки для військової техніки.

Матеріал можна принести до найближчого волонтерського центру. Важливо, щоб тканина мала «захисні» кольори: відтінки зеленого, коричневого та сірого. Також знадобиться біла тканина, яку можна фарбувати, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Як повідомляють в організації Zero Waste Lviv, тканину можна принести у Львівську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Романа Іваничука на пл. Ринок, 9 або у Храм Святих Володимира та Ольги, УГКЦ на вул. Симоненка, 5.

«Сьогодні є гостра потреба у матеріалі, оскільки з природними змінами необхідно змінювати й кольори маскувальних сіток для військової техніки. Відтак волонтерам потрібна тканина «захисних» кольорів, тобто різних відтінків зеленого, коричневого та сірого, а також біла тканина, яку можна фарбувати. Бажано, щоб матеріал був натуральним. Втім, не підходить тканина синього, червоного та іншого яскравого кольору, а також з блискітками чи така, яка відбиватиме світло», – повідомили на Facebook-сторінці ​​Zero Waste Lviv.

Крім цього, усіх охочих запрошують долучатися, аби допомогти у плетінні маскувальних сіток. У кожному з осередків, де плетуть сітки, охоче розкажуть про всі тонкощі роботи і навчать цій нескладній, але такій потрібній справі.

Підготувала Анастасія АндрійчукLeopolis.news