Завтра Львів попрощається ще з двома полеглими Героями

https://leopolis.news/post/82051/zavtra-lviv-poproshchaetsya-shche-z-dvoma-poleglymy-geroyamy

17/03/2023

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі. 

Біографічні довідки Героїв

Володимир Галан (14.04.1989-10.03.2023). Львів’янин.

Навчався у Закладі загальної середньої освіти №87 Львівської міської ради імені Ірини Калинець.

 

Після завершення навчання спершу працював будівельником, згодом – у сфері перевезень. Протягом останнього періоду працював на місцевій станції технічного обслуговування. У вільний час захоплювався рибальством, збиранням грибів та автомобілями.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Володимира Галана залишилися батьки, сестра, двоє бабусь та двоє племінників.

Павло Максимов (19.07.1985-10.03.2023). Народився у Тернополі.

Більше 20 років разом із родиною проживав у Донецьку. Тут закінчив Ліцей при Донецькому національному університеті, під час навчання особливо захопився хімією. Здобував освіту у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Прийнявши рішення присвятити життя науці, почав працювати провідним спеціалістом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «АЛТ Україна ЛТД».

У вільний час обожнював подорожувати, із «туриста-любителя» став справжнім альпіністом-спелеологом. Вивчав психологічні та філософські праці, займався велоспортом, намагався максимально розкривати увесь свій потенціал.

Окупація Донецька змусила Павла Максимова з родиною покинути рідний дім.

Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами у складі 112-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Північ» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Павла Максимова залишилися батьки, брат та наречена.

Leopolis.news