logo
17/04
15/04
14/04
13/04
12/04
11/04
2 ...

Лідери Косова та Сербії проведуть переговори в Північній Македонії

18-03-2023 18:34610

Лідери Косова та Сербії проведуть переговори в Північній Македонії
Фото: espreso.tv

Президент Сербії Александар Вучич і прем'єр-міністр Косова Альбін Курті прибули в суботу до Північної Македонії для нового раунду переговорів з офіційними особами ЄС щодо імплементації угоди про нормалізацію відносин між Белградом і Приштиною.

Про це повідомляє Reuters, пише «Європейська правда».

Обидва лідери проведуть окремі зустрічі з керівником зовнішньополітичного відомства ЄС Жозепом Боррелем перед тристоронньою сесією і пресконференцією, яка очікується пізніше у суботу.

«Я налаштований оптимістично», - сказав Курті напередодні зустрічей, які відбудуться в курортному місті Охрид у Північній Македонії.

«Я приїхав сюди з доброю метою, з доброю волею і вірою в те, що те, про що було домовлено раніше... буде продовжено тут, на переговорах щодо плану імплементації, і таким чином буде досягнуто остаточної домовленості про нормалізацію», - додав Курті.

Минулого місяця в Брюсселі Косово і Сербія погодилися на підтриману Заходом угоду про нормалізацію відносин після майже 10 років діалогу за посередництва ЄС, під час якого було досягнуто незначного прогресу. Однак, все ще необхідна згода щодо додатку про імплементацію плану, який буде в центрі уваги суботніх дискусій.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news