logo
22/03
2 ...

Міськрада Львова відмовила у черговій спробі побудови багатоповерхівки біля Стрийського парку

19-03-2023 10:33279

Міськрада Львова відмовила у черговій спробі побудови багатоповерхівки біля Стрийського парку
Фото: google-maps

Чергова спроба побудувати нову багатоповерхівку поруч Вілли Бачевських закінчилась відмовою Львівської міської ради. Забудовнику не погоджено надання  містобудівних умов та обмежень на нове будівництво.

Як зазначають у ЛМР, рішенням № 253 від 14 березня 2023 року ТзОВ «Марконі» було відмовлено у побудові багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями, трансформаторною підстанцією та підземною автостоянкою.

 «Відмовити товариству з обмеженою відповідальністю «Марконі» у наданні містобудівних умов та обмежень на нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями, трансформаторною підстанцією та підземною автостоянкою на вул. Д. Вітовського, 35-А у м. Львові», - зазначено в рішенні ЛМР.

Нагадаємо, архітектори розкритикували багатоповерхівку поруч Вілли Бачевських. Кілька років тому замовник вже представляв проєкт забудови ділянки.

Проєктом планується влаштувати проїзд до Вілли Бачевських, яка є пам’яткою архітектури. Попри те, що власники вілли письмово погодили будівництво, члени архітектурно-містобудівної ради пропонували замовнику розробити охоронну зону для пам’ятки архітектури та збільшити розрив до існуючої історичної забудови до 50 метрів, як цього вимагають ДБНи, а також загалом ставили під сумнів подібне будівництво на даній земельній ділянці.

Підготував Андрій САМОЙЛЕНКО, Leopolis.news